Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo LSDP frakcijos pranešimas: „Seimo komitetas nepaisydamas Vyriausybės pritaria pradinukų priežiūrai per karantiną“

2019 m. vasario 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas pritarė socialdemokratų Juozo Oleko ir Juliaus Sabatausko siūlymui, kad mokyklose paskelbus karantiną tėvai galėtų prižiūrėti savo pradines klases lankančius vaikus ir pagal Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą gautų nedarbingumo išmokas iki 14 dienų. Seimo komitetas nepaisė, kad Vyriausybė nepritarė tokiam Seimo narių siūlymui.

„Tikėtina, kad jau kitais metais nesikartos situacija, kai kasmet per gripo epidemiją tėvai suka galvas, kur dėti pradinukus per karantiną. Juk nedarbingumo išmokas tokiais atvejais gauna darželinukų tėvai, tad kuo pradinukų situacija skiriasi. Pradinukus irgi nesaugu visą dieną palikti namuose. Jeigu Seimas palaikys – bus pagaliau kažkokia reali pagalba jaunoms šeimoms“, – sako pataisų iniciatorius Juozas Olekas.

Socialdemokratai J. Olekas ir J. Sabatauskas Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pataisą registravo prieš metus. Seimas pritarė, kad ji būtų svarstoma, tačiau Vyriausybė nepritarė pataisai. Po svarstymo komitetuose dėl pataisos priėmimo turėtų balsuoti ir paskutinį žodį dėl pradinukų priežiūros tarti Seimas.

 

Daugiau informacijos:

Irmina Frolova-Milašienė

El. p. [email protected]

Mob. 8 600 07 099

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-13 12:40
   Monika Kutkaitytė