Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas reiškia užuojautą dėl Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Juliaus Beinorto mirties

2019 m. vasario 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, politikos ir visuomenės veikėjo Juliaus Beinorto artimiesiems.

„Valstybės Nepriklausomybės pradžioje tokių žmonių, kaip Julius Beinortas, labai reikėjo. Tai šviesus, aukštos kultūros patriotas ir idealistas, vertinęs civilizuotas derybas. Ne veltui prieš beveik metus už parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą, pilietiškumo ir demokratijos skatinimą jam buvo įteiktas G. Petkevičiaitės-Bitės atminimo medalis „Tarnaukite Lietuvai“. Dėkojame Juliui Beinortui už jo indėlį į mūsų laisvę,“ – sako parlamento vadovas.

 

Parengė

Seimo Pirmininko patarėja Karolina Frolovienė

Tel.: (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-13 14:34
   Jolanta Anskaitienė