Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojo J. Razmos pranešimas: „Atšaukiamas Vyriausybės nurodymas komisijų nariais ir ekspertais kviesti politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojus“

2019 m. vasario 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Po Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotojo Jurgio Razmos kreipimosi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį siūlant atšaukti abejotiną Vyriausybės kanclerės premjero vardu išplatintą nurodymą Vyriausybei pavaldžioms  įstaigoms ekspertus viešiesiems pirkimams pasitelkti kreipiantis į Vyriausybę, gautas atsakymas apie tokio nurodymo atšaukimą.

Būtent tokiu būdu Nacionalinei mokėjimų agentūrai (NMA) viešinimo paslaugų pirkimui buvo deleguotas premjero patarėjas Tomas Beržinskas ir to pirkimo rezultatas – artimus ryšius su Sauliumi Skverneliu turinčio Dariaus Gudelio viešųjų ryšių bendrovės laimėjimai.

„Mano kreipimasis buvo rezultatyvus – šiandien gavau Vyriausybės kanclerio raštą, informuojantį, kad minėtas ankstesnis kanclerės pavedimas atšaukiamas“, – pasidžiaugė J. Razma.

Kanclerio rašte ministerijoms pažymima: „Ministro Pirmininko pavedimu, siekiant užtikrinti visų viešųjų pirkimų procedūrų, kai ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas išrenkamas pagal kainos ar sąnaudų ir kokybės santykį, skaidrumą, prašau taikant Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo 19 straipsnio 2 dalį ekspertus – dalyko žinovus pasiūlymų vertinimui kviesti vadovaujantis ne 2017 m. liepos 4 d. Vyriausybės kanclerio pavedimu Nr. S-78-1815, o perkančiosios organizacijos patvirtinta tvarka.“

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-15 11:49
   Monika Kutkaitytė