Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Valstybės gimtadienį pasitikime pakilia nuotaika, su pagarba tautiečiams ir kaimynams“

2019 m. vasario 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Lietuvos žmones visame pasaulyje su Valstybės atkūrimo diena.

„Praėjo pirmieji modernios Lietuvos antrojo šimtmečio metai. Sutikdami šimtmetį buvome išskirtinai vieningi. Reta buvo namų, kurių nepuošė mūsų šalies trispalvė, Tėvynės simbolius segėme prie širdies. Pasitikime 101-ąjį valstybės gimtadienį pakilia nuotaika, su pagarba tautiečiams ir kaimynams. Didžiuodamiesi savo pasiekimais būkime ryžtingi ir drąsūs prieš iškylančius iššūkius“, – sveikinime teigia Seimo Pirmininkas.

Savo sveikinime Seimo vadovas atkreipė dėmesį ir į ateinančių metų iššūkius ir solidarumo jiems įveikti svarbą.

„2019-uosius Seimas paskelbė Pasaulio lietuvių metais. Būkime drąsūs priimti laisvės atsakomybę ir suteikti galimybę visiems Lietuvos žmonėms pasaulyje išsaugoti savo Tėvynės pilietybę“, – teigia parlamento vadovas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030, mob. 8 612 26 440

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-15 15:18
   Monika Kutkaitytė