Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario D. Kepenio pranešimas: „Pasirašyta universitetų bendradarbiavimo sutartis „Dėl sveikatos tausojimo ir stiprinimo politikos įgyvendinimo“

2019 m. kovo 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo nario D. Kepenio asmeninio archyvo nuotr.

 

Kovo 1 d., penktadienį, Klaipėdoje Seimo Sveikos gyvensenos komisijos pirmininkas Dainius Kepenis dalyvavo susitikime su Klaipėdos universiteto rektoriumi ir universiteto bendruomene, taip pat iškilmingame universitetų bendradarbiavimo sutarties „Dėl sveikatos tausojimo ir stiprinimo politikos įgyvendinimo“ pasirašyme.

Šalies universitetai, vadovaudamiesi Tarptautinės universitetų ir kolegijų bendradarbiavimo sveikatos skatinimo srityje chartijos (Okanagana, 2015) principais, susitarė aktyviai dalyvauti įgyvendinant sveikatos tausojimo ir stiprinimo politiką, remdamiesi moksliniais tyrimais ir studijomis teikti siūlymus, rekomendacijas valstybės ir kitoms suinteresuotoms institucijoms dėl Lietuvos socialinės, ekonominės gerovės ir sveikatos plėtros.

Sutartimi įsipareigojama ne tik kurti šalies universitetuose sveikatai ir jos stiprinimui palankią aplinką,  bet ir peržiūrėti ir atnaujinti universitetų turimas bei kurti naujas, į piliečių sveikatos tausojimą ir stiprinimą orientuotas paslaugas, integruoti sveikatos, gerovės ir visuomenės darnaus vystymosi aspektus į įvairius studijų dalykus ir programas, sudaryti galimybes studentams  sistemingai tobulinti kompetencijas įvairiomis formomis. 

Minėta sutartimi siekiama įtvirtinti sveikatos tausojimo ir stiprinimo tikslus visų universitetų strategijose, jose akcentuojant darnaus sveikatos ir gerovės vystymosi tikslus bei užtikrinti veiksmingą universitetų bendradarbiavimą ugdant ateities piliečius, gebančius inicijuoti sveikatos gerinimo pokyčius ir už universitetų ribų.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Sveikos gyvensenos komisija

Rimantė Kniukštienė, tel. (8 5) 239 6591

   Naujausi pakeitimai - 2019-03-05 10:51
   Jolanta Anskaitienė