Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: esame žmonės tarp žmonių – pateisinkime tai

2019 m. kovo 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos (aut. O. Posaškova) nuotrauka

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pasveikino Seimo narius, pradėjus VI (pavasario) sesiją.

Įžanginėje kalboje parlamento vadovas atkreipė dėmesį, kad sesija prasidės sprendžiant referendumo klausimą. „Manau, kad žmonių išrinkta iniciatyva, kaip šimtmečio idėja Lietuvai, turi būti išgirsta. Dabar mūsų pareiga pasiklausti – kokia tautos valia“, – sake Seimo Pirmininkas.

Šios sesijos prioritetu taip pat išlieka teisės aktai dėl „Brexit“. Pasak Seimo vadovo, turime būti pasirengę įvairiems scenarijams.

Parlamento pirmininkas išreiškė viltį, kad nepaisant dviejų referendumų ir dvejų rinkimų, vyksiančių gegužę, šioje sesijoje Seimas dirbs sutelktai ir konstruktyviai. „Norėčiau palinkėti, kad nepaisant pažiūrų ir skirtumų, kiekvienas atrastume vidinio kilnumo, kuris priartintų mus prie vienijančių vertybių“, – kalbėjo Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

Seimo vadovas pakvietė kolegas šioje sesijoje į plenarinių posėdžių salę svarstymams pristatyti komitetuose „užsigulėjusius“ įstatymų projektus. Vienas tokių – Seimo narių teisių, pareigų ir veiklos garantijų įstatymas. „Tapkime tuo Seimu, kuris pagaliau, po 15 metų,  įgyvendins Konstitucinio Teismo nutarimą dėl šio reglamentavimo būtinybės. Esame žmonės tarp žmonių – pateisinkime tai“, – pažymėjo V. Pranckietis.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5)  239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-03-10 12:56
   Eglė Saulė Trembo