Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas susitiks su Latvijos Respublikos Saeimos Pirmininke

2019 m. kovo 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kovo 22 d., penktadienį, Tervetėje (Latvija) Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Latvijos Respublikos Saeimos Pirmininke Inara Murniece.

Tradicinio parlamentų vadovų susitikimo metu bus aptarti aktualūs parlamentinio bendradarbiavimo klausimai ir Baltijos Asamblėjoje, kuriai šiemet pirmininkauja Latvija, keliami prioritetai. Taip pat bus aptartos pernai pasirašyto susitarimo dėl skubios medicinos pagalbos teikimo pasienyje įgyvendinimo galimybės.

Viena iš pokalbio temų bus Baltų vienybės diena. Šiais metais mes kviesime atvykti į Lietuvą, Biržus.

Taip pat bus aptartas klausimas dėl jūros sienos sutarties ratifikavimo. Tikimasi, kad naujos sudėties Saeima turės politinės valios žengti svarbų žingsnį, sprendžiant seniai keliamą dvišalį klausimą.

Šis Seimo ir Saeimos pirmininkų susitikimas bus pirmasis po Latvijos parlamento rinkimų, kai Inara Murniece buvo perrinkta dar vienai kadencijai.

Lietuvos ir Latvijos parlamentų vadovų susitikimai, kurių metu aptariami svarbiausi užsienio politikos klausimai, jau tapo tradicija: 2017 m. vyko Burbiškio dvare, Anykščių raj., 2018 m. – Jurmaloje, Latvijoje.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5)  239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-03-21 15:20
   Eglė Saulė Trembo