Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės A. Maldeikienės pranešimas: parlamentarė Respublikos Prezidento rinkimuose remia I. Šimonytę

2019 m. kovo 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narė Aušra Maldeikienė Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose reiškia paramą Ingridai Šimonytei. Seimo narės pasirinkimą būsimuose Lietuvos Prezidento rinkimuose lemia tai, kad ši kandidatė tiek savo moralinėmis savybėmis, tiek kompetencijomis, tiek nuosekliu darbu valstybei yra tinkamiausia užimti ypatingai svarbią Prezidento poziciją.

„I. Šimonytė visą savo gyvenimą rinkosi ne gerokai pelningesnį darbą verslo struktūrose, o sąžiningai tarnavo savo šaliai valstybės tarnyboje, ypatingai atsakingai padėdama šalies žmonėms sunkiausiais valstybės istorijos momentais. Štai ir pastaraisiais metais I. Šimonytė, net ir galėdama rinktis lengvesnį darbinį kelią, prisiėmė atsakomybę ir tapo Seimo nare. Parlamente ji visiems rodo rimto ir apmąstyto darbo pavyzdį.

Ši kandidatė puikiai atstovavo Lietuvai Europos Komisijoje, Europos centriniame banke, kitose tarptautinėse finansų institucijose ir įvairiuose tarpvyriausybiniuose forumuose. Priešingai, nei dabar bando įrodyti jos oponentai, ji rinkosi tuos kelius, kurie realiai padėdavo valstybei bristi iš krizių, prisiimdavo atsakomybės naštą ir gebėdavo susitarti su tarptautine finansų bendruomene net tais momentais, kai to pasiekti būdavo ypatingai sunku.

I. Šimonytė yra drąsus žmogus, nesislepiantis ir nuo nepatogių klausimų, ir nuo sunkaus kasdienio darbo. Ji nėra vien padailintas ryšių su visuomene gaminys, o savarankiška asmenybė, turinti stuburą, vertybes ir nekeičianti savo nuomonės sulig momento reikalavimais“, – savo pasirinkimą remti I. Šimonytę aiškina A. Maldeikienė.

A. Maldeikienė didžiuojasi, kad ilgus metus gali save vadinti I. Šimonytės drauge, su kuria diskutuoja ir ekonomikos mokslo, ir praktinio politinio veikimo, ir moralės klausimais. Būtent todėl Seimo narė absoliučiai tvirtai tiki, kad I. Šimonytės sprendimai visada bus apmąstyti, remsis tvirtomis ekonomikos ir politikos teorijų ir praktikos žiniomis, o ne gražių reitingų siekiu.

 

Ugnė Lasevičiūtė

Seimo narės Aušros Maldeikienės padėjėja

Tel. (8 5)  239 6646, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-03-25 10:10
   Eglė Saulė Trembo