Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Sąjungininkai mums gyvybiškai svarbūs“

2019 m. kovo 27 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Džoja Gunda Barysaitė)

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, minėdamas 15-ąsias Lietuvos narystės NATO metines, pasveikins misiją Lietuvoje atliekančius NATO karius.

Kovo 29 d., penktadienį, Seimo Pirmininkas vyks į Lietuvos kariuomenės padalinius ir NATO priešakinių pajėgų batalioną Rukloje, kur pasveikins čia tarnaujančius Vokietijos, Nyderlandų, Čekijos, Norvegijos ir Belgijos karius.

Pasak parlamento vadovo, batalionui vadovaujantys vokiečių kariai įrodė, kad regiono saugumas yra užtikrinamas.

„Per dvejus bataliono gyvavimo metus įsitikinome, kad nuolatinis sąjungininkų budėjimas šalyje – gyvybiškai svarbus šalies saugumui ir priešų atgrasymui. NATO kariai yra mūsų draugai ir partneriai, turime dėkoti jiems už ramybę“, – sako Seimo Pirmininkas.

Vizito metu vyks iškilminga rikiuotė, skirta 15-osioms Lietuvos narystės NATO metinėms. NATO Priešakinių pajėgų kovinės grupės vadas plk. ltn. Peras Papenbrukas (Peer Papenbroock) pristatys integraciją į Mechanizuotąją pėstininkų brigadą „Geležinis Vilkas“ ir situacijos atnaujinimą, pademonstruos pajėgų infrastruktūrą.

 

Norintys dalyvauti žiniasklaidos atstovai kviečiami registruotis el. paštu [email protected] iki kovo 28 d. 14 val.

Visi atvykę žiniasklaidos atstovai privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dokumentą (kortelę), patvirtinantį atstovavimą žiniasklaidos priemonei.

Laisvai samdomi žurnalistai ir užsienio žiniasklaidos priemonėms atstovaujantys žurnalistai, norintys dalyvauti renginyje, pirmiausiai turi akredituotis Krašto apsaugos ministerijos Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamente el. pašto adresu [email protected] ir atsiųsti užpildytą anketą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento ir redakcijos, kuriai planuojama teikti medžiagą publikavimui, patvirtinimo kopijas.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5)  239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-03-29 15:35
   Monika Kutkaitytė