Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas įvertino „Orlen Lietuva“: „Suprantame, kokią didelę reikšmę turi strateginės įmonės“

2019 m. kovo 27 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kovo 27 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kartu su Seimo valdybos nariais lankėsi AB „Orlen Lietuva“ Mažeikiuose.

Įmonės atstovai Valdybos nariams pristatė įmonės veiklą, gamybos ir finansinius rezultatus, prioritetus ir strateginius tikslus.

Seimo Pirmininkas susitikimo metu pasidžiaugė, kad bendrovė yra didžiausia mokesčių mokėtoja Lietuvoje, į biudžetą sumokanti 5,5 mlrd. eurų.

„Mums, kaip įstatymų leidėjams, yra svarbu iš arti susipažinti su strateginėmis įmonėmis, suprantame, kokią didelę reikšmę jos turi valstybei ir regionui. Konkrečiai „Orlen Lietuva“ užtikrina mūsų energetinį saugumą. Išgirdome ir kylančias aplinkosaugos problemas, atkreipsime į jas dėmesį priimdami įstatymus“, – po susitikimo sakė Seimo Pirmininkas.

Bendrovės atstovai pasidžiaugė, kad pastaraisiais metais vyksta aktyvus ir glaudus bendradarbiavimas su valdžios institucijomis, valstybė rodo pozityvų požiūrį ieškant kompromisinių sprendimų. Pavyzdžiui, Rengės ruožo geležinkelio vėžės atstatymas bus naudingas ir Lietuvos, ir Latvijos pusėms.

 

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5)  239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-03-27 15:15
   Monika Kutkaitytė