Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas išvyksta oficialaus vizito į Berlyną

2019 m. balandžio 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Balandžio 2–4 dienomis Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis su oficialiu vizitu lankysis Berlyne (Vokietijos Federacinė Respublika).

Vizito programoje numatyti susitikimai su Vokietijos Federacinės Respublikos Bundestago Pirmininku Volfgangu Šauble (Wolfgang Schäuble), Bundestago Parlamentinės ryšių su Baltijos valstybėmis grupės pirmininku Aloisu Karlu (Alois Karl) ir nariais, Bundestago Aplinkosaugos, gamtos apsaugos ir branduolinės saugos komiteto pirmininke Silvija Koting-Ul (Sylvia Kotting-Uhl) ir nariais.

Seimo delegacija planuoja susitikti su Heinricho Biolio (Heinrich Böll) fondo valdybos pirmininke dr. Elen Ueberšar (Ellen Ueberschär), Vokietijos Žaliųjų partijos vadovais ir parlamentinės frakcijos atstovais, taip pat lietuvių bendruomene Lietuvos Respublikos ambasadoje Vokietijoje.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausiasis specialistas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-04-01 11:03
   Rimas Rudaitis