Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Į Lietuvą atvyksta Lenkijos Senato Pirmininkas

2019 m. balandžio 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Balandžio 24–25 dienomis Lietuvoje lankysis Lenkijos Respublikos Senato Pirmininkas  Stanislavas Karčevskis (Stanislaw Karczewski) ir jo vadovaujama delegacija.

S. Karčevskis atvyksta į Lietuvos Respublikos ir Lenkijos Respublikos draugiškų santykių ir gero kaimyninio bendradarbiavimo sutarties 25-mečio minėjimą Seime. Šia proga balandžio 25 d., ketvirtadienį, 10 val. svečias Seimo posėdyje sakys kalbą. Išvakarėse, balandžio 24 d., Lenkijos Senato Pirmininkas S. Karčevskis ir Lietuvos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks vakarienės metu.     

Lenkija yra strateginė partnerė regione. Lietuvą su šia valstybe sieja išskirtiniai  ryšiai energetinio saugumo, ekonominio, karinio ir kultūrinio bendradarbiavimo srityse.

2018 m. ir 2019 m. pasižymi vizitų ir renginių intensyvumu. Šiais metais kartu taip pat minėsime 450-ąsias Liublino unijos, nulėmusios ilgalaikę bendrą abiejų valstybių istoriją, pasirašymo metines.

 

Parengė  

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5) 239 6508, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-04-23 14:59
   Jolanta Anskaitienė