Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Lietuva Europos Sąjungoje – tai savitarpio pasitikėjimo sėkmės istorija“

2019 m. gegužės 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis savo ir Seimo vardu sveikina visus su Lietuvos narystės Europos Sąjungos 15-ąja sukaktimi. Sveikinime Seimo vadovas pabrėžia, kad Europos Sąjunga yra ypatinga bendruomenė, lėmusi Lietuvos raidos progresą.

 „Europos Sąjunga yra tautinių valstybių bendrystės rezultatas. Jau 15 metų esame šeimoje, kuri rėmė, remia ir rems tarpusavio pagarba grįstus mūsų šalies ir bendrijos siekinius. Europos Sąjungos kaimynystės pagrindu susikūrę daugiašaliai parlamentiniai formatai tapo gerosios patirties laboratorijomis tiek Lietuvai, tiek šalims partnerėms. Šis bendradarbiavimas padėjo mums augti ir išgyventi sudėtingus laikotarpius kartu“, – pažymi parlamento vadovas.

Seimo Pirmininkas pabrėžia, kad europietiškos vertybės vienija daugiau šalių bendram darbui, o Lietuvos pavyzdys yra savitarpio pasitikėjimo sėkmės istorija.

„Prieš 30 metų atkuriant nepriklausomybę, narystė Europos Sąjungoje mums buvo svajonė. Ji tapo realybe. Ko prieš penkiolika metų dar nežinojome, atradome dirbdami kartu, nes mus vienija vienas europietiškų vertybių standartas – mes vertiname ir saugome laisvę, lygybę ir demokratiją. Šiandieną esame tapę tais, kurie prisiima atsakomybę padėti europietiško požiūrio šalims siekti narystės Europos Sąjungoje. Tikime Rytų partnerystės ir vakarų Balkanų šalių perspektyva“, – teigia Viktoras Pranckietis.

 

Nuoroda į Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vaizdo sveikinimą yra čia.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-04-30 19:05
   Monika Kutkaitytė