Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: Europos bendrystė taikoje – tai teisingas kelias

2019 m. gegužės 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis savo ir Seimo vardu pasveikino visus Europos dienos proga, Seime vykstančiame iškilmingame minėjime, skirtame Lietuvos 15 metų narystei Europos Sąjungoje ir Europos dienai paminėti.

„Kai 1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Robertas Šumanas pirmą kartą užsiminė apie anglių ir plieno gamybos sutelkimą Europos kontinente, šios iniciatyvos tikslas buvo pakeisti Europos likimą. Regiono šalių ekonomikos buvo pritaikytos karui ir grįstos amunicijos gamyba. Jų suartėjimas ekonominiams tikslams turėjo padėti užtikrinti taiką ir kurti gerovę pokario Europoje“, – sakė Seimo Pirmininkas.

Į iškilmingą Europos dienos minėjimą Seime atvyko ir Lenkijos Seimo Pirmininko Mareko Kuchcinskio (Marek Kuchciński) vadovaujama Lenkijos parlamento delegacija. Tai Seimo Pirmininkas vertina kaip išskirtinės bendrystės pavyzdį.

„Šiandien mes nepriklausomos Lietuvos Respublikos Seimo plenarinių posėdžių salėje priimame Lenkijos parlamento delegaciją tam, kad kartu paminėtume Europos dieną. Tai – taikos ir solidarios demokratijos Europoje klestėjimo rezultatas. Europa, atkakliai besigrumdama su kone kasdien kylančiais iššūkiais, kuria savo tautų gerovę ir saugo jų laisvę, nes Europos bendrystė taikoje – tai teisingas kelias. Didžiuokimės būdami šio didelio kūrybinio proceso, užtikrinančio ir Lietuvos žmonių ateitį, dalimi“, – sveikinime teigė parlamento vadovas.

 

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-05-09 11:07
   Rimas Rudaitis