Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: Lietuvos ir Izraelio žmonių draugystė – vertinga ateities perspektyva

2019 m. gegužės 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas savo ir Seimo vardu pasveikino Izraelio Valstybės Kneseto Pirmininką Juli Joelio Edelšteiną ir visus Izraelio žmones Izraelio Valstybės nepriklausomybės metinių proga.

„Artimas mūsų šalių politinis bendradarbiavimas ir parlamentiniai ryšiai – tai glaudaus mūsų istorinio ryšio rezultatas. Ši betarpiška Lietuvos ir Izraelio žmonių draugystė virsta abiem valstybėms vertinga ateities perspektyva. Tikiu ilgalaikiu mūsų šalių bendradarbiavimu siekiant bendrystės, gerovės ir santarvės mūsų regionuose. Sveikinu Izraelio žmones visame pasaulyje nepriklausomybės metinių proga“, – teigiama Seimo Pirmininko sveikinime.

 

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-05-09 11:49
   Asta Markevičienė