Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas kviečia į spaudos pusryčius

2019 m. gegužės 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Minint Helsinkio grupės įkūrimo 45-ąsias metines, kitąmet – 2020 metų gegužės 20–21 dienomis – Vilniuje vyks šeštieji tarptautiniai A. Sacharovo klausymai.

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir užsienio reikalų ministras Linas Antanas Linkevičius kviečia žiniasklaidos atstovus į spaudos pusryčius, kuriuose bus pristatyta žmogaus teisių aktyvisto Andrejaus Sacharovo 1975 m. pradėtos tradicijos atgaivinimo koncepcija.

Apie žmogaus teisių pažeidimus Rusijoje, pilietinių ir demokratinių teisių puoselėjimą, hibridinio karo subtilybes ir galimas kontrpriemones taip pat kalbės VDU A. Sacharovo demokratijos plėtros tyrimų centro vadovas prof. Robertas van Vorenas ir A. Sacharovo dukra, Harvardo universiteto Deiviso Rusijos ir Eurazijos studijų centro direktorė Tatjana Jankelevič.

Renginyje taip pat dalyvaus Suomijos ambasadorius Lietuvoje Kristeris Michelsonas (Christer Michelsson) ir Nyderlandų ambasadorė Lietuvoje Boni Paskal Evelin Horbach (Bonnie Pascalle Evelyn Horbach).

Spaudos pusryčiai rengiami 2019 m. birželio 3 d. 9.30 val. Seimo A. M. Brazausko salėje (I rūmai).

Apie ketinimą dalyvauti, prašome informuoti iki gegužės 30 d. 16 val.

 

Informacija lietuvių kalba ir anglų kalba.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-05-28 15:17
   Monika Kutkaitytė