Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas susitiko su Lenkijos valdančiosios partijos lyderiu

2019 m. birželio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Pirmininko sekretoriato archyvo nuotr.

 

Viešėdamas Varšuvoje (Lenkijos Respublika), Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Lenkijos valdančiosios partijos „Teisė ir teisingumas“ lyderiu Jaroslavu Kačinskiu (Jarosław Kaczyński).

Susitikimo metu buvo aptarta šalių santykių perspektyva, tautinių mažumų padėtis ir kiti aktualūs klausimai.

Valandą trukusiame pokalbyje abi pusės sutiko, kad dabar Lietuvos ir Lenkijos santykiai yra geri, nėra kertinių problemų ar nesutarimų. Dar labiau šiltinti draugystę sutarta intensyvinant šalių susitikimus ir bendrų renginių organizavimą.

Susitikime Viktoras Pranckietis ir Jaroslavas Kačinskis pasidžiaugė atnaujinta Dvišalės parlamentinės asamblėjos veikla, tikimasi, kad šis bendradarbiavimas netrukus duos rezultatų ir postūmį santykių plėtrai.

Lietuvoje ir Lenkijoje veikia aktyvios tautinių bendrijų grupės. Abi šalys sutarė, kad šiems žmonėms – tiek lenkams Lietuvoje, tiek lietuviams Lenkijoje – turi būti užtikrintos vienodos teisės.

Pokalbio metu buvo sutarta, kad partijų bendradarbiavimas yra taip pat labai svarbus, todėl tikimasi santykius palaikyti ir politiniame lygmenyje.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-06-05 15:50
   Monika Kutkaitytė