Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

KŽPKK pirmininkas D. Gaižauskas: „savo išvadas komisija pateiks po to, kai pasisakys teismas“

2019 m. birželio 20 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

     Birželio 19 d. posėdyje Seimo Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija (KŽPKK) kartu su Generalinės prokuratūros ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro atstovais aptarė Lietuvos advokatūros visuomenės informavimo priemonėse paskelbtą informaciją dėl galimai neteisėtai vykdomos kriminalinės žvalgybos veiksmų advokatų atžvilgiu. Išklausiusi teisėsaugos institucijų ir Lietuvos advokatūros (birželio 5 d.) atstovų, komisija nutarė kitame posėdyje aptarti tolesnius veiksmus, o sprendimus ir išvadas daryti tik po to, kai advokatų skundą išnagrinės ir nutartį paskelbs Vilniaus apygardos administracinis teismas.

KŽPKK atkreipia dėmesį, kad Lietuvos advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė, kartu su Lietuvos advokatų tarybos pirmininko pavaduotoju Mindaugu Kukaičiu ir Lietuvos advokatų tarybos sekretoriumi Pauliumi Griciūnu, 2019 m. gegužės 31 d. kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą su skundu dėl galimai neteisėtų Specialiųjų tyrimų tarnybos, Generalinės prokuratūros ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos veiksmų.

Vilniaus apygardos teismas 2019 m. birželio 12 d. neginčijama nutartimi šį advokatų skundą atmetė, tačiau Vilniaus apygardos administracinis teismas 2019 m. birželio 14 d. nutartimi priėmė nagrinėti advokatų skundą dėl teisėsaugos institucijų pateiktų neišsamių atsakymų, ar advokatų atžvilgiu buvo vykdomi kriminalinės žvalgybos veiksmai.  

 

Daugiau informacijos:

Komisijos pirmininkas Dainius Gaižauskas, tel. (8 5) 239 6620

 

Parengė

Seimo kanceliarijos patarėjas Alfredas Veleckis, tel. (8 5)  239 6816, el. p. [email protected]

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-06-21 10:08
   Jolanta Anskaitienė