Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario J. Razmos pranešimas: „Dėl naujos valstybinių miškų pardavimo tvarkos – kreipimasis į Antikorupcijos komisiją“

2019 m. birželio 21 d. pranešimas žiniasklaidai                                                         

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotojas Jurgis Razma kreipėsi į Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininką Ričardą Jušką dėl Vyriausybės nutarimu priimtos naujos valstybinių miškų medienos pardavimo tvarkos įvertinimo.

„Pastarosiomis dienomis viešojoje erdvėje pasirodo vis nauja informacija dėl galimai neskaidrios Vyriausybės patvirtintos valstybinių miškų medienos pardavimo tvarkos: skelbiamos prieštaringos žinios buvo ar nebuvo atsižvelgta į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pastabas nutarimui, teigiama, kad naujoji tvarka išskirtinai naudinga stambiausiems medienos perdirbėjams, neatmetama galima su Ministru Pirmininku ir stambiausiais medienos perdirbėjais ryšius turinčio Dariaus Gudelio įtaka nutarimo priėmimui. Šią informaciją būtina patvirtinti arba paneigti“, – pažymėjo Seimo TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojas J. Razma.

Negana to, žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad po Vyriausybės nutarimo priėmimo atsistatydinimo pareiškimą pateikė Valstybinių miškų urėdijos vyriausiasis urėdas Marius Pulkauninkas, nors šiandien aplinkos ministras Kęstutis Mažeika aiškina, jog sutarta dar pagalvoti.

Po tokios nevienareikšmiškai vertinamos informacijos, Seimo narys J. Razma kreipiasi į Antikorupcijos komisiją ir ragina ją apsvarstyti minėtą Vyriausybės nutarimą pakviečiant į posėdį šio projekto rengėjus ir teikėjus, STT, Europos teisės departamento atstovus bei Valstybinių miškų urėdijos vyriausiąjį urėdą M. Pulkauninką, aplinkos ministrą ir kitus su šiuo nutarimu reikšmingai susijusius asmenis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojas Jurgis Razma

Mob. 8 698 42272

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-06-21 12:31
   Rūta Mensonaitė