Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas padėkojo kadenciją baigiančiai Prezidentei Daliai Grybauskaitei

2019 m. liepos 12 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Prezidento Gitano Nausėdos priesaikos priėmimo ceremonijoje padėkojo kadenciją baigiančiai Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

Pasak parlamento vadovo, prieš dešimt metų prisiimta atsakomybė sąžiningai atstovauti mūsų šaliai ir užtikrinti teisės viršenybę buvo tvirtai tesėta.

„Šiandien mūsų Tėvynė yra saugesnė, plačiai žinoma ir girdima. Lietuva turi ryškius kontūrus ir net sunkmečiu išliko valstybe, keliančia sau drąsius tikslus ir turinčia ambicijų. Viduje tai buvo finansų krizės suvaldymas, prisijungimas prie euro zonos, įsipareigojimo šalies gynybai skirti 2 procentus bendrojo vidaus produkto įgyvendinimas“, – sakė Seimo Pirmininkas.

Užsienio politikos prioritetais Seimo Pirmininkas išskyrė darbą Jungtinių Tautų Saugumo Taryboje, Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai,  iš esmės pakeitusį Europos Sąjungos Rytų partnerystę, taip pat lyderystę Baltijos valstybėms palaikant santykius su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis ir mūsų šalies narystę Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje.

„Drąsi ir aiški pozicija užsienio politikoje, nuoseklus gynybos sistemos formavimas, energetinis savarankiškumas, stabili ekonomika, pasitikėjimas teisėsaugos sistema Prezidento institucijai tapo strateginiais prioritetais. Šios gairės yra kelias, kuriuo žengsime į naująjį Lietuvos etapą“, – kalbėjo parlamento vadovas Viktoras Pranckietis.

Seimo Pirmininkas savo ir Seimo vardu kadenciją baigiančiai Prezidentei Daliai Grybauskaitei padėkojo už vertybinį stabilumą, už stiprybę įgyvendinant skaidraus teisingumo viziją ir už tvirtą patriotiškumą.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-07-12 11:41
   Monika Kutkaitytė