Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Lietuvos futbolo ateitis kelia nerimą Seimo nariams

2019 m. liepos 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seime veikiančios laikinosios grupės „Už Lietuvos futbolo ateitį“ nariai, reaguodami į pastarųjų dienų įvykius, kviečia atsakingas institucijas atkreipti dėmesį į Lietuvos futbolo problemas.

Nuo liepos mėnesio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vykdomojo komiteto sprendimu, Lietuvos futbolo federacijos Vykdomajame komitete, o faktiškai ir visoje organizacijoje, nebebus atstovaujama Vilniaus regiono futbolo sąjunga – didžiausia ir gausiausia regioninė asociacija.

„Oficialiai nurodomos pašalinimo priežastys kelia didelį susirūpinimą, nes konstatuoja skaidrumo ir demokratijos trūkumą vienoje didžiausių sporto organizacijų Lietuvoje – LFF – veikloje“, – teigia Seimo narys Laurynas Kasčiūnas.

Laikinosios grupės nariai kreipėsi į Lietuvos futbolo federacijos prezidentą, Lietuvos futbolo federacijos vykdomojo komiteto narius, Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisiją.

„Kitų metų rudenį Lietuvoje vyks pasaulio salės futbolo čempionatas ir mes būsime viso pasaulio žiniasklaidos dėmesio centre. Ant svarstyklių lėkštės bus ne tik pačios LFF nebranginamas prestižas ir reputacija, bet ir visos šalies. Skirtingai, nei ruošiantis 2011 m. Europos krepšinio čempionatui, nėra bendradarbiaujama su Lietuvos Respublikos Vyriausybe, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, savivaldybėmis“, – rašoma Seimo narių kreipimesi, kuriame taip pat išreikšta abejonė, ar skaidriai ir efektyviai bus panaudotos šiam renginiui Vyriausybės skiriamos lėšos.

„Kyla klausimas kokią pridėtinę vertę Lietuvos futbolo plėtrai ir vystymui sugebėsime sukurti, pasinaudodami tokio mąsto renginio teikiamomis galimybėmis, nejaugi Futbolo federacija nori savo reputaciją galutinai palaidoti su iškilmėmis?“ – kreipimąsi komentavo Arvydas Anušauskas, pabrėždamas, kad Lietuvos futbolo problemos yra įsisenėjusios ir visuotinai žinomos.

Seimo laikinosios grupės „Už Lietuvos futbolo ateitį“ nariai siūlo šiuos klausimus svarstyti artimiausiame Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos posėdyje, taip pat kviečia Vyriausybę atkreipti dėmesį į susidariusią situaciją, skirti lėšas tik tuo atveju, jei bus užtikrinti demokratijos skaidrumo ir reputacijos reikalavimai pačios LFF veikloje.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

Tel. (8 5) 239 6652, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-07-19 09:09
   Asta Markevičienė