Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas pasveikino Lietuvos socialdemokratų partiją su trisdešimtosiomis veiklos atkūrimo metinėmis

2019 m. rugpjūčio 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Lietuvos socialdemokratų partijos narius su trisdešimtosiomis veiklos atkūrimo metinėmis.

„Prieš pat Baltijos kelią vėl susibūrę socialdemokratai aktyviai prisidėjo prie Lietuvos valstybingumo atgavimo ir mūsų valstybės nuostatų bei institucijų kūrybos. Iki šios dienos, daugiau nei šimtmetį egzistuojanti lietuviškosios socialdemokratijos idėja yra gyva Jūsų partijos istorijoje ir politikos profesionaluose išugdytuose Jūsų gretose. Stipri Jūsų partinė kultūra ir vertybių pagrindas užtikrina įvairovę Lietuvos demokratijoje ir taip padaro ją stipresne“, – sveikinime teigia parlamento vadovas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-08-12 14:08
   Monika Kutkaitytė