Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Baltijos kelyje gimė drąsa, kurios niekas nebegalėjo sustabdyti“

2019 m. rugpjūčio 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Baltijos kelio dalyvius, šio istorinio įvykio organizatorius, liudininkus ir visus Lietuvos žmones Baltijos kelio 30-mečio proga.

„Šešiuose šimtuose kilometrų suspaustų delnų Baltijos tautos dalinosi šiluma, viltimis, svajonėmis – juose gimė drąsa, tokia didelė, kad jau niekas nebegalėjo jos sustabdyti. Baltijos kelias nepavargo ir nepavargs. Jis išliks laisvos minties žinia. Laivės, kurios siekėme ir kurią visada ginsime“, – teigiama Seimo Pirmininko sveikinime.

Baltijos kelio 30-mečio proga Seimo Pirmininkas atkreipia dėmesį ir į tuo metu istorijoje precedento neturėjusią trijų šalių žmonių jungtinę veiklą, ir į šios vienybės unikalumą.

„Baltijos kelias tapo mūsų šalių ir mūsų žmonių nepriklausomybės įrodymu. Sustoję taikoje ir bendrystėje, laikydami vienas kitam už rankų ir dainuodami mes kartu įžengėme į naują mūsų gyvavimo etapą. Kartu žengiame ir toliau – vienybėje ir taikoje“, – sako Seimo Pirmininkas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-08-23 09:22
   Monika Kutkaitytė