Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės A. Kubilienės pranešimas: „Tikimasi, kad jau netrukus krizinio nėštumo centrai ir hospisai galės gauti patalpas panaudos teise“

2019 m. rugsėjo 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimas vakar po pateikimo bendru sutarimu pritarė parlamentinio Sveikatos reikalų komiteto pirmininkės Astos Kubilienės pristatytam Valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo pataisos projektui.

A. Kubilienės teigimu, pataisų rengimą paskatino problemos, su kuriomis susiduria viešosios naudos nevyriausybinės organizacijos, teikiančios nemokamas paliatyvios pagalbos paslaugas ir nemokamą kompleksinę pagalbą krizinį nėštumą išgyvenančioms moterims ir jų artimiesiems. Pagal šiuo metu galiojantį teisinį reguliavimą šios viešosios naudos nevyriausybinės organizacijos (NVO) negali panaudos teise gauti naudotis valstybės ir savivaldybių turtu. Pateikta pataisa sudarys prielaidas pagerinti krizinio nėštumo centrų ir hospisų veiklos sąlygas bei padidinti šių centrų teikiamų nemokamų paslaugų prieinamumą.

Lietuvos sveikatos 2014–2025 metų programoje (toliau – Programa) pažymima, kad tikslui pasiekti neužtenka vien valstybės institucijų kryptingo darbo, būtinas glaudus bendradarbiavimas su NVO. Vienas šios Programos tikslų ir uždavinių, siekiant užtikrinti sveikatos sistemos tvarumą ir kokybę, – skatinti veiklas, kurios prisideda prie teigiamo poveikio žmogaus psichikos bei fizinei sveikatai ir socialinės gerovės stiprinimo. Abiejų minėtų tipų centrai teikia būtent tokią nemokamą pagalbą ir ženkliai prisideda prie jautrių socialinių ir sveikatos problemų sprendimo.

 

Daugiau informacijos:

Asta Kubilienė

Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė

Mob. 8 668 42 680

   Naujausi pakeitimai - 2019-09-18 08:40
   Eglė Saulė Trembo