Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Armėnijoje: „Lietuva iš naujo atranda šią šalį“

2019 m. spalio 4 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujama delegacija oficialaus vizito metu Jerevane (Armėnijos Respublika) susitiko su Armėnijos Respublikos Prezidentu Armenu Sarkisianu (Armen Sarkissian), Nacionalinės Asamblėjos Pirmininku Araratu Mirzojanu (Ararat Mirzoyan), Armėnijos Respublikos Ministru Pirmininku Nikolu Pašinianu (Nikol Pashinyan).

Susitikimų metu aptarti dvišalės politinės darbotvarkės klausimai, galimos naujos dvišalių santykių iniciatyvos ir Armėnijos ryšiai su Europos Sąjunga (ES).

Seimo Pirmininkas pažymėjo, kad Armėnijoje vykstant reikšmingoms demokratinėms pertvarkoms, Lietuva iš naujo atranda šią šalį ir yra pasirengusi dalintis reformų patirtimi kovos su korupcija, teismų sistemos, policijos, atsinaujinančios energetikos, atliekų rūšiavimo, kelių saugos, informacinių technologijų srityse.

Pasak Seimo Pirmininko, Lietuva pasisako už kuo greitesnį Armėnijos ir ES visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimo ratifikavimą ir efektyvų jo įgyvendinimą Armėnijoje.

Seimo Pirmininkas kalbėjosi ir apie Lietuvos pagalbą, siekiant vizų dialogo pradžios ir įgyvendinant bevizio režimo Armėnijos piliečiams laisvai keliauti Šengeno erdvėje įvedimui būtinas sąlygas. Šiuo klausimu parlamento vadovas palinkėjo Armėnijai semtis ir asocijuotų Rytų partnerystės valstybių – Ukrainos, Sakartvelo ir Moldovos – patirties.

Daugiau nuotraukų galima rasti čia.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-10-04 08:51
   Monika Kutkaitytė