Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga

2019 m. spalio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina pedagogus ir mokytojų bendruomenę Tarptautinės mokytojų dienos proga. Parlamento vadovas dėkoja už pašaukimo vedamą atsidavimą šaliai ir visuomenei.

„Būti mokytoju – reiškia galimybę atskleisti talentą ir jį ugdyti, svariai prisidėti prie pilietiškos visuomenės kūrimo, būti didele jos dalimi. Mokytojo profesijos atsakomybė yra begalinė, bet dovana už kasdienius įveiktus iššūkius ir vargus yra neįkainojama – iš širdies į širdį dovanojamas pasaulio pažinimas. Didžiuokitės savo pašaukimu ir tegu jūsų išmintis pasiekia kiekvieną vaiką!“ – sveikindamas sako Seimo Pirmininkas.

 

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-10-04 15:17
   Monika Kutkaitytė