Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo opozicijos lyderio J. Sabatausko pranešimas: jeigu R. Karbauskis panoro vadovauti Seimui, tai tegu taip ir pasako

2019 m. spalio 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Opozicijos lyderis Julius Sabatauskas sveikina, kad Ramūnas Karbauskis išgirdo opozicijos raginimą jam, kaip didžiausios Seimo frakcijos seniūnui, pačiam sukūrusiam tokią situaciją dėl Seimo Pirmininko, pagaliau imtis atsakomybės ir ją spręsti.

„Gaila, kad tą suvokti R. Karbauskiui prireikė trejų metų. Kita vertus, R. Karbauskis galėtų būti ryžtingesnis. Kol kas jo svarstymai – gal bus Seimo Pirmininkas, gal Seimo Pirmininko pavaduotojas – labai nekonkretūs. Tai rodo, kad R. Karbauskis vis dar nežino, ko nori“, – sako J. Sabatauskas

Opozicijos lyderis reikalauja galutinio apsisprendimo iš didžiausios Seime frakcijos lyderio.

„Jeigu jau panoro vadovauti Seimui, tegul taip ir pasako. Kol kas ryžto lyderiauti ir vadovauti šalies parlamentui, pasiklausius, ką R. Karbauskis šneka, nesimato“, – teigia opozicijos lyderis.

 

Daugiau informacijos:

Irmina Frolova-Milašienė

Mob. 8 600 07099

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-10-14 12:25
   Rūta Mensonaitė