Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Ž. Pavilionio pranešimas: „JAV lietuvių bendruomenė kreipsis į Kongresą dėl Astravo keliamos grėsmės Lietuvai“

2019 m. spalio 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Čikagoje šį savaitgalį vykusiame Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvių bendruomenės metiniame XXII sesijos tarybos posėdyje pritarta Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nario Žygimanto Pavilionio pasiūlytai rezoliucijai dėl elektros energijos embargo iš nesaugios Astravo atominės elektrinės (AE) Baltarusijoje.

JAV lietuvių bendruomenė, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos raginimą siekti Europos Sąjungos lygiu apsisaugoti nuo trečiųjų šalių nesaugių branduolinių elektrinių keliamų grėsmių, taip pat užtikrinti, kad nebūtų perkama jose pagaminta energija, kreipsis į JAV Kongresą ir dabartinę administraciją dėl paramos šiai Lietuvos pozicijai.

„Šios galingos bendruomenės dėka mes atkovojome savo laisvės bylą, įstojome į NATO, mano kadencijos laikais įtikinome JAV Kongresą eksportuoti suskystintas dujas į Europą, o dabar padarysime viską, kad JAV paremtų mūsų poziciją dėl Astravo monstro užkardymo. Tarybos posėdyje sutarėme dėl pirmųjų žingsnių, kurie ypač reikalingi Lietuvai“, – teigė ambasadorius ir TS-LKD frakcijos narys Ž. Pavilionis.

JAV lietuvių bendruomenė atstovauja beveik milijonui lietuvių kilmės amerikiečių, ne kartą padėjusių Lietuvai svarbiais klausimais.

„Tikiu, kad šis JAV lietuvių solidarumas padės mums įtikinti Vašingtoną stoti į mūsų, o ne į A. Lukašenkos ar Kremliaus pusę“, – sakė Ž. Pavilionis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Žygimantas Pavilionis

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-10-14 14:19
   Monika Kutkaitytė