Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seime pritarta V. Kernagio siūlymui licencijuoti elektroninių cigarečių prekybą

2019 m. spalio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien Seimas po pateikimo pritarė Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nario Vytauto Kernagio ir grupės Seimo narių teikiamam įstatymo projektui dėl elektroninių cigarečių gamybos, mažmeninės ir didmeninės prekybos licencijavimo.

Pagal naujai įtvirtintas nuostatas ne tik bus nustatyta gamybos ir pardavimo tvarka, bet didės baudos už tokių gaminių pardavimą internetu, nepilnamečiams.

„Šiandien įstatymo projektui pritarta pirmoje stadijoje – „už“ projekto pateikimą balsavo 78 Seimo nariai, nė vienam neprieštaraujant. Toliau sekantys žingsniai – įstatymo svarstymas ir priėmimas, tikiuosi, taip pat sulauks palankaus kolegų vertinimo“, – teigė V. Kernagis.

Parlamentaras pažymėjo, kad iki šiol šios opios problemos, ypač tarp jaunimo, niekas nebandė sustabdyti.

„Iki šiol tvarkos nebuvimas lėmė nacionaline problema virstantį didelį elektronines cigaretes rūkančių vaikų skaičių ir elektronines cigaretes vaikams parduodančių subjektų nebaudžiamumą. Džiaugiuosi, kad Seimo nariams užteko valios pritarti, jog šis įstatymo projektas būtų toliau svarstomas Sveikatos reikalų ir Ekonomikos komitetuose. Tikiuosi, kad po jų svarstymo su tokiu pat palaikymu bus priimtas ir Seimo salėje“, – vylėsi Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pakeitimo iniciatorius V. Kernagis, atkreipęs dėmesį, kad nereguliuojama, nelegali prekyba elektroninėmis cigaretėmis įtraukia vis daugiau nepilnamečių, o jas parduodančių – iki šiol nebuvo įmanoma sukontroliuoti.

 

Kontaktams:

Seimo narys Vytautas Kernagis

Tel. (8 5) 239 6668

El. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-10-15 13:11
   Jolanta Anskaitienė