Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario L. Kasčiūno pranešimas: siūloma, kad draudimas lankytis sporto ir kituose viešuose renginiuose galėtų būti taikomas tik teismo sprendimu

2019 m. spalio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Laurynas Kasčiūnas įregistravo įstatymo pataisas, kuriomis siekiama užtikrinti, kad administracinio poveikio priemonė – draudimas lankytis viešosiose vietose vykstančiuose reginiuose – būtų taikoma tik teismo sprendimu.

Pagal šiuo metu galiojančius įstatymus, administracinio poveikio priemonę – draudimą lankytis viešosiose vietose vykstančiuose renginiuose – gali skirti ne tik teismas, bet ir administracinio nusižengimo bylą ne teismo tvarka nagrinėjanti institucija (pareigūnas).

 „Dabar policijos pareigūnas gali sulaikyti pilietį sporto varžybų metu be teismo sprendimo ir uždrausti jam lankytis visuose Lietuvos viešuose renginiuose. Pabrėžtina tai, kad ne tik sporto varžybose, o visuose viešuose renginiuose“, – teigia Seimo narys L. Kasčiūnas. Be to, Seime jau svarstoma galimybė ne teismo keliu uždrausti vykti ir į kitose Europos Sąjungos valstybėse vykstančius sporto ir kitus viešuosius renginius.

Seimo narys sako, kad toks teisinis reguliavimas leidžia imtis futbolo ir krepšinio sirgalių persekiojimo. Visai neseniai už pakabintą plakatą stadione žmonėms uždrausta dvejus metus lankytis viešuose renginiuose.

„Eidami tokiu keliu paminame demokratijos principus. Turime ginti sirgalių laisvę palaikyti savo mylimas komandas”, – pabrėžė L. Kasčiūnas.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Laurynas Kasčiūnas

Mob. 8 659 00 088

El. p. [email protected] 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-10-16 13:08
   Jolanta Anskaitienė