Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Anušausko pranešimas: „Dėl slepiamos informacijos apie „Orlen“ paramą klubui „Rytas“ – kreipimasis į miesto savivaldybę“

2019 m. lapkričio 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Arvydas Anušauskas šiandien, reaguodamas į žiniasklaidoje paskelbtą tyrimo informaciją, kad krepšinio klubas „Rytas“ atsisako skaidriai deklaruoti iš kompanijos „Orlen“ gautą paramą, kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę, ragindamas laikytis įstatymo ir atskleisti žurnalistų prašomą informaciją.

„Vilniaus krepšinio klubo „Rytas“ dalininkai yra ne tik premjero Sauliaus Skvernelio neoficialus „patarėjas“ Darius Gudelis, bet ir Vilniaus miesto savivaldybė. Todėl negali būti nuo visuomenės ir nuo žiniasklaidos slepiama informacija apie klubo rėmėjus. Tuo labiau, kad Viešųjų įstaigų įstatymas aiškiai įpareigoja pateikti informaciją apie visus paramos teikėjus – juridinius asmenis ir jų suteiktos paramos vertę. Todėl prašau Vilniaus miesto savivaldybę pademonstruoti aukštesnius skaidrumo standartus, nei savo abejotinus ryšius ir sandėrius dangstanti Vyriausybė, ir laikytis įstatymo nuostatų ir skaidrumo reikalavimų“, – teigė Seimo narys Arvydas Anušauskas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

Tel. (8 5) 239 6652

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-04 12:59
   Monika Kutkaitytė