Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario D. Kreivio pranešimas: parlamentaras susisiekimo ministro sprendimą atleisti Lietuvos pašto valdybą vadina gėdingu

2019 m. lapkričio 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spalio 31 d. Susisiekimo ministerijos interneto tinklalapyje pasirodė žinia, kad ministras Jaroslavas Narkevičius atleido visą ministerijos valdomos įmonės Lietuvos paštas valdybą. Ministras teigė, kad šiuo sprendimu siekiama glaudesnio bendradarbiavimo ir didesnio Lietuvos pašto įsiklausymo į visuomenės poreikius ir valstybės interesus pertvarkant įmonę.

„Ministro Narkevičiaus išsakyta argumentacija atleisti Lietuvos pašto valdybą yra nesuvokiama. Nėra jokių racionalių priežasčių radikaliai keisti Lietuvos pašto vadovybę. Šios valstybės valdomos įmonės veikla pastaraisiais metais rodė tik palankias tendencijas: tiek paslaugų kokybės, tiek finansinių ataskaitų atžvilgiu. Tad ministro argumentacija yra niekinė. Akivaizdu, kad po šiuo sprendimu slypi tiesioginiai ministro ar jo aplinkos interesai“, – teigė parlamentaras.

Praėjusią savaitę Jaroslavas Narkevičius BNS teigė, kad jau yra apsispręsta dėl būsimų Lietuvos pašto valdybos narių, tačiau teigė negalintis jų įvardyti.

D. Kreivys tvirtino, kad ministro sprendimas atleisti Lietuvos pašto valdybą primena kadaise vyravusias tamsias valstybės valdomų įmonių praktikas. „Sprendimas akimirksniu patraukti visą veikiančią įmonės valdybą primena „bebriškus“ veikimo metodus. Kas toliau? Ar grįšim prie senų praktikų, kai valstybės valdomos įmonės buvo politikų lesyklėlės, remdavo partijas, ministrus ar Seimo narius? Šis ministro sprendimas yra gėdingas ir neturintis nieko bendro su gerąja valstybės valdomų įmonių praktika“, – teigė D. Kreivys.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Dainius Kreivys

Mob. 8 659 00 088

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-05 10:13
   Monika Kutkaitytė