Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Syso pranešimas: parlamentaras perspėja apie grėsmę laiku negauti pensijos: „Valdžia vėl lipa ant to paties grėblio“

2019 m. lapkričio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šių metų pradžioje tūkstančiai pensininkų nesulaukė pensijos, ir ši situacija dabar gali vėl pasikartoti, nes valdantieji iš savo klaidų nepasimokė, perspėja socialdemokratas Algirdas Sysas.

Aiškėja, kad valstybei priklausanti bendrovė Lietuvos paštas be valdybos, kuri praėjusią savaitę buvo atleista, negali dalyvauti konkurse dėl pensijų išnešiojimo.

Pasak A. Syso, susiklosčiusi situacija rodo, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius nevaldo situacijos, o valdantieji iš ankstesnių istorijų nepasimokė.

„Šių metų pradžioje tūkstančiai žmonių laiku nesulaukė pensijų, ir tai įvyko dėl to, kad tiekėjai nesusitvarkė su užduotimi. Pensijų išnešiojimas – grynai organizacinis klausimas. Panašu, kad ūmai atleidus valdybą apie tai nė nebuvo galvojama ir toks valdančiųjų elgesys yra nepateisinamas“, – sakė A. Sysas.

Parlamentaras pabrėžė, kad valdantieji kuo skubiau turi spręsti susiklosčiusią situaciją, antraip šių metų sausį nutikusi situacija gali pasikartoti.

„Lietuvos paštas buvo pasiruošęs perimti pensijų išnešiojimo funkciją, ministerijos atstovai Seimo komitetuose lingavo galva. Apie tai buvo diskutuota prieš mėnesį. O dabar turime nesusipratimą lygioje vietoje“, – pridūrė A. Sysas.

Ketvirtadienį Seime dėl susiklosčiusios situacijos rengiamas neeilinis Ekonomikos komiteto posėdis, į kurį kviečiamas susiekimo ministras, atleisti Lietuvos pašto valdybos nariai.

 

Daugiau informacijos:

Algirdas Sysas

Seimo LSDP frakcijos seniūno pavaduotojas

Tel. (8 5) 239 6702

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-06 16:38
   Monika Kutkaitytė