Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės P. Kuzmickienės pranešimas: parlamentarė kreipėsi į Vilniaus administracijos direktorių dėl masinių medžių kirtimų

2019 m. lapkričio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Reaguodama į Žirmūnų gyventojų kreipimąsi dėl masinių medžių kirtimų Žirmūnuose tarp Minties, Žirmūnų ir Tuskulėnų gatvių, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Paulė Kuzmickienė kreipėsi į Vilniaus administracijos direktorių prašydama laikinai stabdyti medžių kirtimą teritorijoje tarp šių gatvių. Kartu Seimo narė prašo su ekspertais iš naujo įvertinti, ar reikalingi visi suplanuoti kirtimai, ir iš naujo informuoti visuomenę apie planuojamus darbus ir jų poreikį.

„Naujo medžio atsodinimas nėra lygus seno medžio nukirtimui. Dideli ir seni medžiai miestuose vasarą suteikia pavėsį, sumažina bendrą temperatūrą, mažina transporto triukšmo ir taršos poveikį bei suteikia erdves gyventojų rekreacijai. Reikia ne mažiau kaip 20 metų, kol naujai pasodintas medis pradeda teikti visus išvardintus privalomus gyventojams. Todėl planuojant rajonų atnaujinimą, būtina atsižvelgti į senų ir gerų medžių išsaugojimą“, – pabrėžė P. Kuzmickienė.

 

Kontaktams:

Seimo narė Paulė Kuzmickienė

Tel. (8 5) 239 6640

El. p. Paule.Kuzmickiene@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-07 16:27
   Rimas Rudaitis