Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Susitikimas su broliais pranciškonais įkvepia gerumui“

2019 m. lapkričio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas sveikina brolius pranciškonus su Mažesniųjų brolių ordino Lietuvoje atkūrimo 30-mečiu.

„Kai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikais pranciškonai įsikūrė Valdovų rūmuose, gimė tradicija trimitininkui pranešti gerąją naujieną pro rūmų langą. Broliai pranciškonai iki šių dienų rodo išskirtinį gerumo ir atvirumo pavyzdį. Ši bendruomenė, besivadovaujanti kuklumo ir atjautos vertybėmis, stiprina artumą mūsų šalies visuomenėje ir skatina pažinti, suprasti ir – svarbiausia – gerbti šalia esantį taip, kaip norėtum būti gerbiamas pats. Šios Popiežiaus Pranciškaus įkvėptos pažiūros skatina visus, susidūrusius su broliais pranciškonais, būti geresniais“, – teigia Viktoras Pranckietis.

Lapkričio 15 d. 18 val. Seimo Pirmininkas Palangos koncertų salėje dalyvaus iškilmingame koncerte „Mažesnieji broliai – su žmonėmis ir dėl žmonių“, skirtame paminėti Mažesniųjų brolių ordino Lietuvoje atkūrimo 30-metį.

Pranciškonų atkūrimo sukaktis bus minima ir lapkričio 16 d. Nuo 10 val. Kretingos šv. Antano rūmų salėje vyks šiai sukakčiai skirtos Vyrų maldos dienos pamaldos, 18 val. Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. mergelės Marijai bažnyčioje vyks padėkos šv. Mišios, o po jų Kretingos pranciškonų vienuolyne vyks šventinė agapė (bendruomenės vaišės).

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-14 17:06
   Monika Kutkaitytė