Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario M. Majausko pranešimas: „BFK priėmė bailų sprendimą blokuoti Prezidento siūlymus“

2019 m. lapkričio 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien Biudžeto ir finansų komitetas (BFK) nusprendė blokuoti Prezidento siūlomas GPM įstatymo pataisas, jų svarstymą nukeldami į neapibrėžtą ateitį. Sprendimas priimtas balsais valdančiųjų, anksčiau išreiškusių aiškią paramą Prezidento gerovės valstybės vizijai.

Prezidento pasiūlymai, nors ir sulaukę parlamentarų ir kitų suinteresuotų grupių kritikos, sėkmingai skynėsi kelią Seimą – iš pradžių projektui pritarta Seimo posėdyje po pateikimo (68 balsai už, 15 susilaikiusių, 0 prieš), vėliau – Socialinių reikalų ir darbo komitete (7 balsai už, 2 susilaikę, 0 prieš).

Projekto svarstymo nukėlimui oponavęs Seimo narys Mykolas Majauskas tokį sprendimą vadina šiurkščiu tolimesnių diskusijų blokavimu.

„Prezidento dekretu pateiktas įstatymo projektas nėra tobulas ir turiu rimtų abejonių dėl siūlymo didinti mokesčius menininkams ir kūrėjams. Tačiau sprendimas daryti pertrauką užblokuoja Prezidento teiktus siūlymus nuo diskusijos ir tolimesnio svarstymo Seime. Tai yra šiurkštus, ciniškas veiksmas, paneigiantis anksčiau deklaruotą paramą gerovės valstybės kūrimui ir rodantis Prezidentui duris“, – pažymėjo M. Majauskas.

Parlamentaras teigia, kad stabdant klausimų svarstymą, paleidžiama puiki galimybė juos tobulinti, prarandama galimybė balsuoti ne tik dėl abejotinų, bet ir teisingų nuostatų.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Mykolas Majauskas

Tel. (8 5) 239 6959

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-20 10:13
   Monika Kutkaitytė