Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina Ukrainos vadovybės pradėtas reformas: jų sėkme yra suinteresuota visa Europa

2019 m. lapkričio 27 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. – Džoja Gunda Barysaitė)

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis priėmė pirmą kartą Seime besilankantį Ukrainos Prezidentą Volodymyrą Zelenskį. Susitikimo metu Lietuvos parlamento vadovas ir Ukrainos Prezidentas aptarė dvišalius politinio ir ekonominio bendradarbiavimo aspektus, taip pat saugumo ir gynybos klausimus.

„Mūsų šalių parlamentai tęsia konstruktyvaus bendradarbiavimo tradiciją. Sveikiname Ukrainos vadovybės pradėtas ambicingas reformų iniciatyvas ir pastangas spartinti jų įgyvendinimą. Matome konkrečius pasiekimus – Antikorupcinio teismo veiklos pradžia, žemės reforma, energetikos sektoriaus reforma. Reformų Ukrainoje sėkme yra suinteresuota visa Europa. Tikiu, kad bendromis pastangomis galime užtikrinti tarptautinės bendruomenės dėmesį Ukrainoje vykstančiais pokyčiais dėl to džiaugiuosi, kad kitų metų liepą Vilniuje vyks kartu su Ukraina rengiama IV Ukrainos reformų konferencija, kuri suteiks galimybę įvertinti reformų Ukrainoje įgyvendinimą ir užtikrinti tolesnę tarptautinę paramą“,– po susitikimo sakė Viktoras Pranckietis.

Seimo Pirmininkas patikino Ukrainos Prezidentą, kad Lietuva stovi kartu su Ukraina tebevykstančios agresijos akivaizdoje ir toliau remia Ukrainos euroatlantinės integracijos pasirinkimą bei Ukrainos žingsnius, siekiant taikaus konflikto Donbase sprendimo. Dėl to, Seimo vadovo teigimu, Europos Sąjungos ekonominės sankcijos Rusijai privalo galioti iki pilno Minsko susitarimų įgyvendinimo.

Susitikimo akimirkos nuotraukų galerijoje.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys, tel. (8 5) 239 6030, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-27 16:56
   Asta Markevičienė