Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo opozicijos lyderio Juliaus Sabatausko pranešimas: „Susisiekimo ministras turi nedelsdamas trauktis“

2019 m. lapkričio 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius turėtų nedelsdamas trauktis iš užimamų pareigų, nes jo elgesys menkina piliečių pasitikėjimą valstybe, sako Seimo opozicijos lyderis Julius Sabatauskas.

Po šalies Prezidento pareiškimo, kurį perdavė Prezidento patarėjas, Seimo opozicija galimybių Jaroslavui Narkevičiui toliau likti poste nemato, teigia J. Sabatauskas.

„Nesibaigiantys ministro viešųjų ir privačiųjų interesų konfliktai, pradedant dukters apgyvendinimu Seimo viešbutyje ir baigiant lėšų skyrimo savo gyvenamosios aplinkos ir apygardos, kurioje yra išrinktas, gatvių asfaltavimui, nesugebėjimas tinkamai atstovauti Lietuvai užsienyje daro gėdą mūsų valstybei ir prasilenkia su bet kokiu padorumu ir etikos principais“, – sako J. Sabatauskas.

Opozicinės Seimo frakcijos susisiekimo ministrui yra parengusios ir interpeliacijos klausimus.

„Šis vis didesnį visuomenės pasipiktinimą keliantis cirkas turi kuo greičiau baigtis. Lengviausias būdas tai padaryti – ministrui pasitraukti pačiam. Jei ministras to nepadarys, Seime bus rengiama interpeliacija“, – sako J. Sabatauskas.

Seimo opozicinės frakcijos interpeliacijoje yra pateikę klausimus, susijusius su viešų ir privačių J. Narkevičiaus interesų painiojimu.

Laukiama susisiekimo ministro paaiškinimų dėl jo galimai netikslingų komandiruočių į Abu Dabį, sukeltos krizinės situacijos Lietuvos pašte, galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi skirstant valstybės lėšas gatvių asfaltavimo darbams Trakų rajone, kur gyvena pats ir yra išrinktas kaip Seimo narys ir Vilniaus rajone, šalia premjero namų.

 

Daugiau informacijos:

Julius Sabatauskas

Seimo opozicijos lyderis

Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos narys

El. p. [email protected]

Mob. 8 698 42 178

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-28 11:48
   Monika Kutkaitytė