Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Roberto Šarknicko pranešimas: „Valdžią reikia užgrobti bet kokia kaina – deja, grėsmė didėja!“

2019 m. lapkričio 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Pradėsiu nuo esamų įvykių: tolimųjų reisų vairuotojams keliami atlyginimai – mitingas; keliami mokytojams atlyginimai – mitingas; nekeliami mokesčiai ūkininkams – mitingas; keliami vaiko pinigai, pensijos – opozicija nepatenkinta ir t. t.

Kas vyksta Lietuvoje ir kas taip daro, spėlioti nebereikia – tai vyksta trečius metus su galimybe užgrobti valdžią melu, sabotažu. Kai pirmą kartą „valstiečiai“ atsisuko į tautą kartais irgi klysdami, bet drąsiai griaudami ir raudami korupcijos šaknis, klanus įvairiose valstybiniuose sektoriuose ir keletą metų kuria socialinį teisingumą: mažina vaistų kainas, didina atlyginimus. Kas vyksta, kodėl? Atsakymas iš neseniai buvusio įvykio, kuris, kaip manoma, vyksta jau ne vieną dieną iki šiol.

Užkurti automobiliai, kurie, vykstančio plenarinio posėdžio metu, važinėja po savivaldybes.

 „Pas mane buvo vienas Seimo opozicijos narys. Nepatikėsit, bet tris metus mane vis bandė kvailinti, kad jūs, „valstiečiai“, esate labai blogi.“ Gali būti, tikrai darome klaidų, bet kas dėl socialinio teisingumo, tikrai stengiamės maksimaliai padėti Lietuvos žmonėms, taip atsakiau garbingo amžiaus buvusiai mokytojai.

Ji man vėl sako: „Tai aš ir klausiu to Seimo nario, ką jie [„valstiečiai“ – aut. past.] padarė ne taip, nes mano kišenė, brangusis, ką kitą sako. Tris metus iš eilės jaučiu teigiamą pokytį. Jis suprato, kad esu mąstanti. Tuomet mandagiai atsisveikino ir nuėjo į kitą butą su kažkokia ponia. Neuždariau durų. Pasakiau tai porelei, baikite nors kartą kvailinti tautą, nenaikinkite ir neskaldykite valstybės. Šitaip besielgdami sukursite naujus tremtinius – emigrantus. Tarpusavio konfliktai naudingi nedraugiškoms valstybėms. Sustokite, juk jūs kalbate apie tremtinius kiekvieną dieną, o patys ką darote – meluojate ir meluojate per žiniasklaidą be sąžinės graužaties.“ „Jūs norite užgrobti valdžią, žmonių teisėtai išrinktą valdžią, – šaukiu jiems. – Gėda jums!“

Paskui jie nulipo laiptais žemyn ir išėjo į kitą laiptinę. Taip, į kitą, nes automobilio rakteliai buvo neištraukti. Liko stovėti užvestas. Bent jau taip teigė įvykio liudytoja. Gal bijojo, kad kita ar kitas kaimynas bus griežtesnis ir vysis, maža ką, kad pabėgti būtų lengviau.

Oho, galvoju, tikrai jau nieko nebestebina. Kaip bebūtų, linkiu jums, gerbiama mokytoja, sveikatos ir dėkoju už tiesą ir išmonę.

Ir noriu pastebėti, kad tokią pat informaciją šiandien Seime išgirdau ir iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos kolegos Seime. Pasirodo, opozicija identiška taktika veikė ir Šiaulių krašte, ragindami gyventojus pasirašyti prieš biudžetą. Štai tokia, gerbiamieji skaitytojai, yra mūsų opozicijos darbo specifika – kiršinti visuomenę, meluoti, išbalansuoti biudžetą ir sukurti destabilizaciją valstybėje. Kas svarbiausia, visa tai vyksta plenarinio posėdžio metu, kuomet Seime svarstomas svarbiausias valstybės klausimas – biudžetas! Akivaizdu, kas šiems asmenims yra svarbiau – tiesioginė Seimo nario pareiga ar valstybės destrukcija vardan valdžios? Tik klausimas, ar apie tai jie pasigirs prieš kameras atsakinėdami į žurnalistų klausimus?

Melas yra baisus ginklas, jis kiršina visuomenę. Gaila, kad taip vyksta jau trečius metus, dievaži, ko gero tai sindromas bet kokia kaina užgrobti teisėtai žmonių išrinktą valdžią ir atstatyti vėl viską atgal, kaip kad buvo po senovei: įvairiose institucijose, ministerijose, savivaldybėse sustatyti savi ir lojalūs žmonės, nepaisant fakto, kad pareigos dubliuojamos, nežiūrint tendencijų, kad gresia emigracijos banga, kuri jau gerus metus, kad ir iš lėto, bet stabilizuojasi, grįžtančiųjų skaičius yra augantis. Tai trijų metų valdančiųjų darbo vaisius.

Ir kol opozicijos užkurti automobiliai stovi įvairių savivaldybių daugiabučių kiemuose, kol plaunamos smegenys, noriu jus paprašyti, mieli opozicionieriai, grįžti į Seimo posėdžių salę ir atlikti pareigą, nemeluoti, teisingai ir sąžiningai tarnauti žmonėms.

Susivienykime Lietuvos piliečių gerovės vardan.

Kiekvienų metų gruodis yra svarbus ne tik dėl didžiųjų metų švenčių, bet ir dėl svarbiausio Lietuvai įstatymo – biudžeto – sandaros. Ir šiame kontekste suprantu, kad artėja rinkimai, kiekvienas norime būti matomas, norime kritikuoti, replikuoti, peikti, tačiau šį kartą privalome būti vieningi kaip niekad, kadangi būtent biudžetas sąlygoja visų Lietuvos žmonių gerovę, pajamas ir laimės rodiklį.

Šių metų biudžetas yra orientuotas į kiekvieną Lietuvos gyventoją. Šios, t. y. mūsų visų, kadencijos Seimo laikotarpiu, biudžeto pajamos nuosekliai augo. Atlyginimų prieaugį pajuto medikai, mokytojai, valstybės tarnautojai, pensininkai, pareigūnai ir visi kiti žmonės.  Judame gera linkme, įvykdyta mokesčių ir kitos 14 iš 18 Lietuvai tarptautinių institucijų pateiktų rekomenduotinų reformų. Visa tai leido sutaupyti lėšas, kurias dabar galime paskirstyti mūsų žmonėms, kuriems atstovaujame.

Dėkoju mūsų Prezidentui Gitanui Nausėdai, kad dvi Lietuvos po truputį tampa viena, bet Prezidentui irgi reikia pagalbos iš mūsų visų, nekiršinti, nežeminti skirtingų nuomonių, o diskutuoti be patyčių.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Robertas Šarknickas

Tel. (8 5) 239 6641

El. p. [email protected]

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-28 13:28
   Monika Kutkaitytė