Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Agnės Širinskienės pranešimas: parlamentarė kreipėsi į Etikos ir procedūrų komisiją prašydama įvertinti Agnės Bilotaitės veiksmus

2019 m. lapkričio 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narė Agnė Širinskienė kreipėsi į etikos sargus žiniasklaidoje paaiškėjus, kad konservatorė Agnė Bilotaitė Seimo viešbutyje buvo ne pirmą kadenciją užėmusi butą, nors jame faktiškai jau ilgą laiką negyvena, o paaiškinti, kas moka už komunalines paslaugas – negali, nes nežino.

A. Širinskienė stebisi: „Yra keista, kai Seimo narė kartu su vyru, kaip skelbiama žiniasklaidoje, gyvenanti dviejų milijonų eurų vertės 500 kv. metrų name dar reikalauja Seimo viešbučio ir, kas labiausiai tikėtina, nes nežino, kas apmokėdavo to buto išlaikymą, priverčia valstybę mokėti už to nenaudojamo buto šildymą, komunalines ir kitas išlaidas. Be to, per minėtą laikotarpį buvo situacijų toje pačioje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijoje, kuomet kitiems Seimo nariams, kaip antai Irenai Haasei, viešbutyje buvo sunku rasti butą, p. Haasė vos nebuvo apgyvendinta Vyriausiosios rinkimų komisijos pastate, tuo metu jos kolegė nesivargino nenaudojamo buto apleisti.“

Kreipimesi, kuris pateiktas Etikos ir procedūrų komisijai, prašoma pripažinti, kad A. Bilotaitė piktnaudžiavo savo, kaip Seimo narės, teisėmis, laikė užėmusi nenaudojamą ir valstybės lėšomis išlaikomą butą Seimo viešbutyje, nors jame pati negyveno ir apie tai neinformavo Seimo kanceliarijos. Dėl šių priežasčių prašoma įvertinti, ar konservatorė A. Bilotaitė neturėtų grąžinti į valstybės biudžetą lėšų, kurias valstybė sumokėjo už jai skirto būsto išlaikymą. Taip pat A. Širinskienė atkreipia dėmesį, kad tai ne pirmas atvejis, kai konservatorė A. Bilotaitė sau ir aplinkiniams taiko dvigubus standartus – deklaruodama didelį skaidrumą ji ilgą laiką buvo „pamiršusi“ deklaruoti savo gyvenimo partnerį G. Petrus ir su juo susijusius interesus, nors viešai buvo žinoma, kad jie gyvena kartu.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Agnė Širinskienė

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-29 09:33
   Monika Kutkaitytė