Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo opozicijos lyderio Juliaus Sabatausko pranešimas: „J. Narkevičius prarado visuomenės pasitikėjimą“

2019 m. gruodžio 2 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius prarado visuomenės pasitikėjimą, tad tęsti jam darbus būtų sunku, sako Seimo opozicijos lyderis Julius Sabatauskas.

Komentuodamas premjero Sauliaus Skvernelio pareiškimą esą šis nemato teisinių priežasčių, dėl ko J. Narkevičius turėtų trauktis, J. Sabatauskas pabrėžia, kad šiuo atveju kalbama apie pasitikėjimą.

„Politika yra daugiau nei teisėtumas. Dauguma skyrybų su ministrais lig šiol įvyko dėl prarasto pasitikėjimo, o ne dėl teisės aktų pažeidimų. Ministras kol kas turi premjero ir valdančiosios daugumos pasitikėjimą, tačiau, panašu, yra praradęs visuomenės pasitikėjimą, taigi dirbti jam bus labai sunku. Juolab, kuomet Prezidentas taip pat pareiškė, kad ministru pasitikėti nebegali“, – teigia socialdemokratas J. Sabatauskas.

Primename, kad premjeras S. Skvernelis pirmadienį pareiškė, kad susisiekimo ministras J. Narkevičius turi toliau tęsti darbą užimamose pareigose. Premjeras teigė, kad kol kas nemato teisinio pagrindo J. Narkevičiui reiškiamoms pretenzijoms.

Vyriausybės vadovas taip pat patikino, kad galutinį sprendimą priims susitikęs su Prezidentu.

Ketvirtadienį susisiekimo ministrui J. Narkevičiui Prezidentas Gitanas Nausėda išreiškė nepasitikėjimą ir paragino jį trauktis iš pareigų. Šalies vadovo abejones tolesniu J. Narkevičiaus darbu Vyriausybėje lėmė skandalai, į kuriuos per pastarąsias kelias savaites įsivėlė ministras.

 

Daugiau informacijos:

Julius Sabatauskas

Seimo opozicijos lyderis

Tel. (8 5) 239 6697

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-02 14:14
   Monika Kutkaitytė