Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Monikos Navickienės pranešimas: „Dėl „savų“ protegavimo – kreipimasis į socialinės apsaugos ir darbo ministrą“

2019 m. gruodžio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Reaguodama į viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie neskaidriai vykdomą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Teisės grupės vadovo paskyrimą, kuomet galimai yra proteguojamas vidaus reikalų viceministro Česlovo Mulmos sūnus Marius Mulma, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Monika Navickienė kreipėsi į socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį.

„Į ministrą kreipiausi siekdama sužinoti visas aplinkybes, susijusias su šia istorija. Viešasis valdymas ir taip visuomenėje vertinamas labai nepalankiai, o tokios istorijos, kai bandoma į gerai apmokamas, svarbias pareigas įdarbinti „savus“, tik dar labiau atitolina valstybės tarnybos, kaip prestižinės darbo vietos, viziją. Jau dabar sudėtinga pritraukti aukštos kvalifikacijos specialistus, o tokie protegavimai tik patvirtina visuomenėje susidariusį stereotipą, kad geros darbo vietos valstybės tarnyboje yra „pažadėtos“ ir dalinamos „saviems“.“

Kreipimesi Monika Navickienė teiraujasi, kada, kaip ir į kokias pareigas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje buvo priimtas Marius Mulma, kokią tvarką teisės aktai numato Teisės grupės vadovo pozicijai užimti ir ar Marius Mulma juos atitinka, ar dėl Mariaus Mulmos kandidatūros į minėtą poziciją buvo gauta nurodymų iš Vyriausybės kanceliarijos ar Vidaus reikalų ministerijos vadovybės, ir kaip ketinama užtikrinti skaidrumą priimant darbuotoją į Teisės grupės vadovo ir kitas panašias pozicijas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Monika Navickienė

Tel. (8 5) 239 6270

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-05 11:01
   Monika Kutkaitytė