Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą

2019 m. gruodžio 12 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą dėl 2019 m. lapkričio 13 d. Seimo Etikos ir procedūrų komisijos priimtų išvadų „Dėl Lietuvos Respublikos Seimo valdybos posėdžio“ ir „Dėl Seimo Pirmininko viešųjų ir privačių interesų konflikto“. Seimo Pirmininkas prašo šiuos sprendimus pripažinti neteisėtais ir juos panaikinti.

Skunde teismui pažymima, kad Seimo valdybos posėdį 2019 m. spalio 15 d. lėmė ne privatūs, o išskirtinai valstybės ir visuomenės interesai – pasitikėjimo procedūros vilkinimas didino įtampą ir menkino Seimo Pirmininko instituciją. Seimo valdybai buvo pasiūlyta sušaukti nenumatytą Seimo posėdį, kuriame atleidimo klausimas būtų išspręstas galutinai.

Taip pat prašoma Vilniaus apygardos administracinio teismo kreiptis į Lietuvos Respublikos Konstitucinį Teismą, kad būtų ištirtas Seimo statuto 78 straipsnio 1 dalies, kaip galimai suteikiančios vienam iš Seimo padalinių galimybę paneigti viso Seimo sprendimus, juos pripažinti negaliojančiais, atitikties Konstitucijos 102 straipsnio pirmosios dalies imperatyvams, Konstitucijos viršenybės ir konstituciniam teisinės valstybės principams.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-12 11:08
   Monika Kutkaitytė