Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo opozicijos lyderio Juliaus Sabatausko pranešimas: „Premjeras yra koalicijos partnerių įkaitas“

2019 m. gruodžio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Sprendimą dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus dar vienai savaitei atidėjęs Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis yra priverstas taip elgtis, sako Seimo opozicijos lyderis Julius Sabatauskas.

„Sprendimo nukėlimas savaitei liudija, kad Vyriausybės vadovas yra priklausomas nuo valdančiosios koalicijos partnerės Lietuvos lenkų rinkimų akcijos priimant biudžetą. Kitaip tariant, premjeras šioje situacijoje – koalicijos partnerių įkaitas“, – teigia J. Sabatauskas.

Socialdemokratas tikisi, kad premjeras kitą savaitę vis dėlto atleis šalies vadovo Gitano Nausėdos pasitikėjimą praradusį Lietuvos lenkų rinkimų akcijos deleguotą susisiekimo ministrą.

„Jeigu jis pažadėjo, kad viską išspręs kitą savaitę, viliuosi, taip ir padarys. Duoto žodžio galia negalima piktnaudžiauti. Galiausiai Adventas – susitaikymo metas, kai pagaliau atleidi ir susitaikai“, – pridūrė jis.

J. Sabatauskas laikosi nuomonės, kad atleisti J. Narkevičių premjeras turėjo daug anksčiau.

„Prezidentas jau tris kartus pareiškė, kad šiuo ministru nepasitiki, opozicija galimybių J. Narkevičiui toliau dirbti taip pat nemato. Visuomenės pasitikėjimo šis ministras, kaip liudija paskutinės apklausos, taip pat neteko. Akivaizdu, kad sprendimus reikėjo daryti daug anksčiau, bet geriau vėliau nei niekada“, – sako J. Sabatauskas.

Prezidento G. Nausėdos vyriausiasis patarėjas vidaus politikos klausimais Povilas Mačiulis po šalies vadovo susitikimo su premjeru pirmadienį informavo, kad sprendimas dėl J. Narkevičiaus likimo poste bus priimtas kitą savaitę.

Šalies vadovo patarėjas pridūrė, kad šią savaitę susikoncentruoti į biudžeto priėmimą paprašė pats Vyriausybės vadovas. P. Mačiulis pakartojo, kad visuomenės ir Prezidento pasitikėjimą praradęs susisiekimo ministras yra tapęs Vyriausybės problema.

 

Daugiau informacijos:

Julius Sabatauskas

Seimo opozicijos lyderis

Tel. (8 5) 239 6697

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-16 11:11
   Monika Kutkaitytė