Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Tomo Tomilino pranešimas: „Policijos atstovai pritaria, kad konflikto dėl rūkymo balkonuose sprendimo algoritmas veiks“

2019 m. gruodžio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Tomo Tomilino, Antano Vinkaus ir kitų Seimo narių iniciatyva apginti nuo rūkymo daugiabučių namų balkonuose kenčiančių gyventojų pamatinę teisę į sveikatą toliau skinasi kelią Seimo komitetuose – praeitą savaitę pritarimą iniciatyvai išreiškė Sveikatos reikalų komitetas. Šiandien Sveikatos reikalų komitetas svarstė to paties projekto pataisas dėl rūkymo zonomis lauko kavinėse.

Komitetas gruodžio 11 d. pritarė pagrindiniam Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pakeitimo projektui ir Seimo narių pasiūlymams, kuriais siekiama uždrausti rūkyti daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose. Komiteto posėdyje pasisakė ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos vyriausiasis patarėjas Darius Urbonas, kuris pažymėjo, kad rengiant įstatymo projektą ir atitinkamus pasiūlymus buvo kalbėtasi ir ieškota sprendimų, todėl algoritmas, kurį pristatė Tomas Tomilinas, leidžia tikėtis, kad bus galimybė mažiausiomis sąnaudomis kontroliuoti įstatymo įgyvendinimą. Pasak policijos atstovo, algoritmas išlaiko balansą, kad policijos institucija įsikištų tik išimtiniais atvejais.

Vienas namų be tabako dūmų iniciatyvos autorių Tomas Tomilinas taip pat įsitikinęs, kad siūlomas konfliktų dėl rūkymo balkonuose sprendimo algoritmas visuomenėje tikrai veiks ir paskatins dialogą tarp gyventojų, nes rūkančiajam teks pagalvoti apie tai, ar jo tabako dūmai netrukdo kaimynams ir pasikalbėti apie situaciją su jais.

Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pakeitimo projektas, kuriuo siekiama apginti nerūkančių daugiabučių namų gyventojų teises, ir jį lydinčių teisės aktų pakeitimo projektai toliau bus svarstomi Seimo komitetuose.

Daugiau apie algoritmą galima sužinoti čia: www.bedumu.lt

 

Daugiau informacijos:

Tomas Tomilinas

Seimo narys

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6614

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-18 11:21
   Monika Kutkaitytė