Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina su Lietuvos vėliavos diena

2020 m. sausio 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Sausio 1 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis dalyvavo Lietuvos vėliavos dienos ceremonijoje. Sveikindamas susirinkusius Vilniaus Katedros aikštėje, Seimo Pirmininkas pabrėžė valstybės vėliavos Gedimino bokšte svarbą.

„Naują kalendorinį puslapį verčiame atiduodami pagarbą Valstybės simboliui. Simboliui, taip stipriai palaikančiam mūsų žmonių tvirtybę ir vienybę. Skaudi mūsų tautos istorija, žyminti laisvės kovas, protėvių tikėjimas, tautiniai raštai motulių prijuostėse ir geltonkasių dainos – visa tai taip gražiai telpa į tikrąją trispalvės prasmę“,– sakė parlamento vadovas.

Šiandien Gedimino pilies bokšto vėliava už visuomenišką veiklą buvo įteikta Vilniaus Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos bendruomenei. Tradiciškai, kaip kasmet, valstybės vėliavą Seimo Pirmininkas taip pat įteikė ir vienai iš ceremonijoje dalyvavusių šeimų.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-01-01 14:01
   Jolanta Anskaitienė