Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Žygimanto Pavilionio pranešimas: „Visuomenininkai imasi taikaus pasipriešinimo prieš Rusijos-Baltarusijos atominę elektrinę sąjūdžio iniciavimo“

2020 m. sausio 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lietuvos visuomenininkai drauge su Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariu, ambasadoriumi Žygimantu Pavilioniu trečiadienį, sausio 15 d., 10 val., Seimo Spaudos konferencijų salėje (II rūmai) organizuoja memorandumo dėl taikaus pasipriešinimo pristatymą ir spaudos konferenciją, pasisakydami dėl Lietuvos ir Europos Sąjungos savigynos nuo Rusijos-Baltarusijos AE būtinybės.

Spaudos konferencijoje bus kalbama apie Rusijos ir Baltarusijos drauge Lietuvai ir visai Europos Sąjungai ruošiamą Astravo atominės elektrinės akibrokštą, neišnaudotus ar net sąmoningai nenaudojamus diplomatinės tarptautinės gynybos resursus, apie naujo hibridinio pobūdžio agresiją,  nukreiptą prieš Lietuvą ir visą Bendriją, bei ką dar galima padaryti.

„Diplomatinė tarptautinė savigyna prieš Rusijos-Baltarusijos AE ligi šiol beveik nenaudota. Klausiame visų – kodėl? Kol gausime atsakymą į šį klausimą, aktyvūs Lietuvos visuomenininkai, diplomatai, politologai ir politikos ekspertai siūlo kurti taikaus pasipriešinimo sąjūdį, gal net centralizuotą Lietuvos savigynos su atrama ES štabą, su veiklos viešumo prievole, įgaliojimais ir biudžetu“, – pažymėjo Ž. Pavilionis.

Spaudos konferencijos metu bus pristatytas specialus dokumentas – memorandumas dėl būtinybės burtis, rengti visuomeninį pasipriešinimą prieš Rusijos-Baltarusijos atominės elektrinės grėsmę tiek Lietuvai, tiek visai Bendrijai. Pranešėjais numatyti TS-LKD garbės pirmininkas prof. Vytautas Landsbergis, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, diplomatas Petras Vaitiekūnas, Lietuvos Nepriklausomos valstybės Akto signatarai Nijolė Oželytė ir Mečys Laurinkus bei politologas Raimundas Lopata.

Kviečiame dalyvauti.

 

Kontaktams:

Seimo narys Žygimantas Pavilionis

Tel. (8 5) 239 6733

El. p. Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-01-14 14:29
   Jolanta Anskaitienė