Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Arvydo Anušausko pranešimas: „Teismas patvirtino, kad nepažeidžiau elgesio kodekso nuostatų“

2020 m. sausio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Vilniaus apygardos administracinis teismas šiandien priėmė sprendimą uždarosios akcinės bendrovės „Baltic fish export“, priklausančios „Vičiūnų“ įmonių grupei, skundą atmesti kaip nepagrįstą.

Bendrovė prašė panaikinti Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisijos rugsėjo išvados dalį, kuria nuspręsta, kad Seimo narys Arvydas Anušauskas 2019 m. rugsėjo 9 d. socialiniame tinkle „Facebook“ išplatindamas pilietės p. Zitos laišką apie pareiškėją nepažeidė Valstybės politikų elgesio kodekso nuostatų.

„Taip iš keturių bendrovės ir jos vadovų parašytų skundų (Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai, Seimui, Teismui ir Žurnalistų etikos inspektoriui) jau trys atmesti kaip nepagrįsti ir vienas tebenagrinėjamas. Bet būtent taip daromas spaudimas politikams, kad paskęstų teismuose ir bylinėjimuose, kad nesikištų, problemų neaptarinėtų viešai“, – pabrėžė A. Anušauskas.

„Po to, kai dar rugpjūčio mėnesį gavau p. Zitos laišką, kuriame ji skundėsi nederama įmonei veikla, pradėjau domėtis bendrove „Baltic fish export“ ir stengiausi patikrinti gautą informaciją. Siekdamas viešojo intereso paskelbiau laiško turinį socialiniame tinkle. Esu gavęs atsakingų institucijų atsakymus apie įmonėje nustatytus pažeidimus, kuriuos turėjo pašalinti“, – priminė Seimo narys.

Primename, kad parlamentaras A. Anušauskas apskųstas Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai, Seimo Etikos ir procedūrų komisijai, Vilniaus apygardos administraciniam teismui ir Žurnalistų etikos inspektoriui po to, kai gavo susirūpinusios pilietės p. Zitos laišką, kurį paviešino. Moteris skundėsi, kad „Vičiūnų“ įmonių grupei priklausanti „Baltic fish export“ nesumoka darbuotojams pelnytų atlyginimų, pastarieji yra apgaudinėjami ir išnaudojami, o įmonė nesilaiko įstatymų. Seimo narys A. Anušauskas pasidalino gautu laišku socialiniame tinkle, po to sulaukė net keturių „Baltic fish export“ skundų jo veikla, iš kurių 3 jau atmesti kaip nepagrįsti.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6652

   Naujausi pakeitimai - 2020-01-16 16:12
   Monika Kutkaitytė