Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Jurgio Razmos pranešimas: „Reikalaujame atsakymų dėl ministro Jaroslavo Narkevičiaus inicijuotų pokyčių skirstant Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas“

2020 m. sausio 21 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotojas Jurgis Razma paprašė komiteto pirmininko skubiai į šio trečiadienio Ekonomikos komiteto darbotvarkę įtraukti klausimą dėl viešai paskelbtos informacijos apie Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) sąmatos projektą, pagal kurį žvyrkelių asfaltavimui ir vietinių kelių remontui šiais metais savivaldybės gautų maždaug trečdaliu mažiau lėšų nei pernai. Išimtis būtų daroma tik Vilniaus ir Trakų rajonams – šioms savivaldybėms finansavimas didėtų.

„Stebina situacija, kai, pasak žurnalistų, „gyvulių ūkį“ sukūręs susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius bando išsisukti nuo atsakomybės ir paaiškinimo, kodėl lėšos nemažėja tik rajonams, kuriuose jis pats asmeniškai turi politinių interesų. Atsižvelgiant į tai, kad paskelbtas KPPP projektas sukėlė didelį rezonansą visuomenėje, ypač savivaldybėse, pasiūliau KPPP projekto svarstymą įrašyti į rytdienos komiteto posėdžio darbotvarkę. Klausimą svarbu apsvarstyti neatidėliojant, nes Vyriausybė tą dieną ruošiasi projektą tvirtinti“, – sakė TS-LKD frakcijos ir Ekonomikos komiteto narys J. Razma.

Susisiekimo ministerija šių metų sausio pradžioje įregistravo Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) finansavimo lėšų naudojimo 2020 m. sąmatos projektą.

Pasak J. Razmos, galimas Ekonomikos komiteto sprendimas – siūlyti Vyriausybei nukelti 2019 metų lapkričio 20 d. Vyriausybės nutarimu Jaroslavo Narkevičiaus inicijuotų lėšų skirstymo prioritetų įsigaliojimą ir jų netaikyti tvirtinant šių metų KPPP sąmatą.

„Rytoj planuoju įregistruoti KPPP įstatymo pataisų projektą, kuriuo KPPP lėšų skirstymo savivaldybėms principai būtų apspręsti įstatyme ir Vyriausybei nebeliktų galimybės skirstyti lėšas pagal politinius ir asmeninius interesus“, – teigė J. Razma.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Jurgis Razma

Tel. (8 5) 239 6693

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-01-21 15:24
   Monika Kutkaitytė