Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vyks su vizitu į Lenkiją

2020 m. sausio 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sausio 27–28 d. vyks su vizitu į Lenkijos Respubliką.

Sausio 27 dieną, pirmadienį, Seimo Pirmininkas su delegacija vyks į Aušvicą, kur dalyvaus 75-ųjų Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklos išlaisvinimo metinių minėjimo renginyje.

Ceremonijoje ketina dalyvauti daugiau kaip 200 šią mirties stovyklą ir Holokaustą išgyvenusių buvusių kalinių. Tragediją Aušvice išgyvenę liudininkai dalysis pasakojimais ir prisiminimais. 

Vizito metu sausio 28 dieną Lietuvos parlamento vadovas lankysis Lenkijos Respublikos Seime ir Senate, kur susitiks su abiejų Lenkijos parlamento rūmų vadovais.

Susitikimuose su Senato Maršalka Tomašu Grodckiu (Tomasz Grodzki) ir Lenkijos Seimo Pirmininke Elžbieta Vitek (Elzbieta Witek) bus aptariami regiono gynybos ir saugumo, istorinės atminties klausimai bei Lietuvos ir Lenkijos tarpparlamentinio bendradarbiavimo tęstinumas. Seimo Pirmininkas taip pat pakvies Lenkijos Seimo ir Senato vadovus kartu sutikti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį kovo 11 d. Vilniuje.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-01-27 09:12
   Monika Kutkaitytė